Strony internetowe - moje przykładowe realizacje

[rev_slider strony-internetowe]

 

Nie masz kilku tysięcy złotych na stronę internetową?

Nie przejmuj się. Stronę zrobioną przeze mnie możesz mieć już od kilkuset złotych miesięcznie.

Strony internetowe w atrakcyjnej cenie:

  • wspólnie wybierzemy wygląd graficzny strony, a ja dostosuję go do Twoich potrzeb. Zakup gotowego szablonu, który będziemy przerabiać, będzie rozwiązaniem tańszym, niż projektowanie grafiki od podstaw, ale również szybszym. Nie będziesz czekał na stronę internetową kilka tygodni, a tym bardziej miesięcy.

 

  • Postawię stronę na systemie WordPress – dzięki temu będziesz mógł w przyszłości swobodnie edytować treści na stronie – nie tylko treści na zakładkach, ale również pozycje w menu, napisy w stopce, grafiki, czy logo, a jeśli masz „żyłkę”, również kolory zastosowane na stronie internetowej. Będziesz miał nad nią pełną kontrolę! Mało tego – jeśli po jakimś czasie strona przestanie Ci się podobać i będziesz chciał ją odświeżyć, będziemy mogli zmienić wzór graficzny bez rezygnacji z teg wygodnego systemu WordPress.

 

  • Przygotuję teksty na stronę tak, aby sprzedawały i zagoniły witrynę do roboty oraz wybiorę zdjęcia, które będą przyciągały wzrok odbiorcy. Oczywiście, jeśli będziesz dysponował już gotowymi tekstami i zdjęciami, strona będzie odpowiednio tańsza.

 

  • Przygotuję stronę, która będzie responsywna. To oznacza, że będzie się ona wyświetlała poprawnie na takich urządzeniach, jak telefon. Jest to bardzo ważne, bo już teraz w niektórych branżach korzystanie z internetu przez telefon to jedna trzecia całości wyświetleń strony, a w raz z postępem w dziedzinie urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów) odsetek ten będzie tylko rósł.

 

Nie potrzebuję dużo czasu: taką stronę internetową na kilka, może kilkanaście zakładek da się zrobić w kilka dni. Nie będziesz pierwszym moim klientem.

 

Strony internetowe już od 500 złotych. Po szczegółową wycenę napisz do mnie.